بازدید آقای مهندس مصاحب

بازدید آقای مصاحب


بازدید آقای مهندس مصاحب سرپرست محترم سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و آقای دکتر موسوی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی و همچنین آقای محمدیان سرپرست شهرک های صنعتی خوزستان به همراه دکتر موسوی معاون توسعه و سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند و فرماندار آبادان جناب آقای موسوی و سایر مسئولین امروز صبح از شرکت تولید محصولات خانگی اف آر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، اصغر مصاحب كه درپي دعوت نمايندگان مردم آبادان و خرمشهر در مجلس شوراي اسلامي روز سه‌شنبه به اين دو شهرستان سفر كرده است، از شهرك‌هاي صنعتي شماره يك آبادان و خرمشهر و نواحی صنعتی شهدای آبادان و دارخوين شادگان بازديد كرد و با حضور در تعدادي از واحدهاي توليدي، از نزديك در جريان مسائل و مشكلات صنعتگران و توليد كنندگان اين مناطق قرار گرفت.

در این بازدید از سالن تولید و مجموعه شرکت بازدید و ظرفیت های تولید و موانع و مشکلات شرکت مورد ارزیابی و به سمع و نظر آقای مصاحب رسید و ایشان بر مسئولان زیربط تاکید فرمودند که در رفع موانع و معضلات شرکت همکاری لازم را به عمل آورند.

واحد تولیدی “محصولات خانگی اف آر اروند” در زميني به مساحت ۶ هزار مترمربع احداث، با سرمايه گذاري ۱۷۰۰ ميليارد ريال در سال ۱۳۹۸ به بهره برداري رسيده و با اشتغالزايي براي ۸۰ نفر به‌صورت مستقيم و ۱۲۰۰ نفر غيرمستقيم، ظرفيت توليد ۱۰۰ دستگاه انواع كولر گازي، لباسشويي، جارو برقي و تلويزيون در روز را دارد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند سید محمد مولوی در سفر معاون وزیر صمت برای بازدید از شهرک های صنعتی در منطقه آزاد اروند بوروکراسی اداری را باعث ایجاد مشکل اساسی برای واحد‌های تولیدی در کشور خواند و گفت: مداخلاتی که در روند دریافت مجوز و تسهیلات به وجود می‌آید ضربه اساسی به تولید ما زده است.

مولوی افزود: مجلس به جدیت در حال پیگیری این موضوعات است و طرح‌هایی که در دستور کار کمیسیون‌های مختلف قرار دارد به این موضوعات بر می‌گردد.

وی با بیان اینکه شهرک صنعتی آبادان نیاز به توجه ویژه دارد گفت: زیرساخت‌های شهرک صنعتی آبادان مناسب نیست و این موضوع باعث عدم رغبت سرمایه گذاران می‌شود.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این شهرک می‌تواند محور اشتغال برای منطقه باشد و باید برای رفع مشکلات آن تلاش کنیم.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!