وب سایت اف آر یار

FRYAR


به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر وب سایت اف آر یار با هدف اشتغالزایی متخصصین بومی منطقه آزاد اروند افتتاح شد!
شما نیز اگر در زمینه های مختلف تعمیرات و نصب لوازم خانگی تخصص تجربه و تخصص لازم را دارید به جمع کارشناسان اف آر یار به پیوندید!
اگر هم دنبال افراد متخصصی هستید که بتوانند وسایل منزل یا محل کار تان را در محل موردنظرتان نصب و یا تعمیر نمایند می توانید به جمع کاربران اف آر یار به پیوندید!

اف آر یار سامانه جامع اعزام کارشناس به محل کار و منزل وابسته به شرکت تولید کننده لوازم خانگی اف آر از امروز آغاز به کار کرد!

لطفاً این پیام را برای دوستان خود نیز ارسال کنید!

آشنایی با پنل کاربری

در این سایت شما ابتدا باید با توجه به پنل های موجود یکی را انتخاب کرده و ثبت نام کنید

سپس در پنل کاربری خود می توانید با توجه به نیازیتان درخواست های خود را اعلام کنید تا کارشناسان مربوطه روی درخواست شما قیمت گذاری کنند.

سپس شما بهترین و مناسب ترین قیمت را می توانید از بین پیشنهادات ارائه شده انتخاب کنید و کار را آغاز نمایید.

کارشناس به محل موردنظرتان رجوع کرده و اقدام به برطرف نمودن مشکلات خواهد کرد. و پس از پایان کار در پنل خود وضعیت درخواست را تغییر می دهد.

با تغییر وضعیت درخواست شما و در انتهای کارمی توانید با توجه به سلیقه خودتان یکی از روش های پرداخت (نقدی، اعتباری و یا آنلاین) را انتخاب نمایید.

  1. پرداخت نقدی» شما ابتدا باید در منوی کابری خود نوع میتوانید هزینه ی توافق شده را به کارشناس به صورت نقدی پرداخت نمایید. کارشناس پس از دریافت می تواند پرداخت شما را تØ£یید نموده و وضعیت پرداخت را تغییر دهد.
  2. پرداخت اعتباری» اگر قبلا پنل خود را شارژ نموده ویا توسط زیرمجموعه های خود اعتباری کسب کرده اید می توانید ز این روش استفاده کنید. باید دقت داشته باشید که اعتبار شما نباید کمتر از مبلغ توافق شده باشد.
  3. پرداخت آنلاین» با مراجعه به پنل خود می توانید به صورت آنلاین اقدام به پرداخت هزینه ی درخواست نمایید.

♦ توجه داشته باشد که دریافت هزینه های اضافی خلاف قوانین سایت می باشد و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی کارشناس می توانید آن را با ما در میان بگذارید تا با کارشناس متخلف برخورد شود.

در ضمن هرگونه اتفاق نظر در مورد کارهای اضافی کاملا توافقی بوده و شما میتوانید کارهای دیگری را به وی محول کنید، اما دقت داشته باشید که مسئولیتی از این بابت متوجه سایت نخواهد بود.

♦واما بحث شیرین بازاریابی

شما در کنار درخواست های خود می توانید به درامد زایی به پردازید به این گونه که با انتخاب هر یک از چهار سطح موجود و با معرفی کاربران از خرید های آنان به درصد مشخصی می توانید کسب درآمد داشته باشید. در پنل کاربری خود و درقسمت بازاریابی این موارد را می توانید مشاهده نمایید. دقت داشته باشید که شما می توانید در ادامه فعالیت خود نیز سطح کاربری خود را تغییر دهید و از این بابت نگران نباشید!

آشنایی با پنل کارشناس

شما هم اگر جزØ¡ ان دسته از افرادی هستید که در زمینه های فنی مهندسی فعالیت دارید، می توانید به جمع کارشناسان ما به پیوندید و براحتی صاحب شغلی پر درآمد باشید.

عضویت در سایت بسیار آسان است، فقط کافیست روی لینک عضویت کارشناس کلیک کنید. سپس موراد خواسته شده را تکمیل نمایید. پس از ثبت نام می توانید با ورود به پنل خود از جدیدترین درخواست های کاربران مطلع شوید.

از بین درخواست ها به هرکدام که از آنها با توجه به سطح کاربری خود می توانید چندین پیشنهاد ارائه کنید . بعد از قبول پیشنهاد شما توسط کاربر وارد مرحله ی رفع عیب و تعمیر می شوید. پس از آن که کار را به درستی  به اتمام رساندید به پنل خود مراجعه کرده و وضعیت درخواست را به اتمام پروژه تغییر می دهید.

حال باید منتظر پرداخت مبلغ درخواستی خود توسط کاربر باشید، اگر نحوه پرداخت کاربر به صورت نقدی باشد که به صورت مستقیم به شما داده می شود و شما بایستی مجددا وارد پنل خود شده و پرداخت کاربر راتØ£یید نمایید. در حالت های پرداخت اعتباری و آنلاین نیازی به گذراندن این مرحله نیست.

در انتها کاربر می تواند به شما امتیاز بدهد

پس همین الان به جمع کارشناسان شرکت اف آر به پیوندید

👇👇👇👇👇👇👇👇👇
fryar.ir
☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!